راهنمای کارفرمایان

راهنمای کارفرمایان

به سایت دانشجو کمک خوش آمدید. در این پلتفرم دو سویه که بر پایه‌ی انجام انواع پروژه ها و خدمات دانشجویی به صورت دورکاری و فریلنسری طراحی گردیده (بین کارفرمایان و فریلنسرها)، لازم است تا کار با دانشجو کمک برای کارفرمایان را مختصری توضیح بدهیم تا آموزش کار با سایت برای دانشجویان و کارفرمایانی که برای انجام پروژه های خود به ما می‌پیوندند را راحت‌تر کنیم. در ادامه صفر تا صد ثبت نام و تعریف پروژه برای کارفرمایان را آموزش خواهیم داد .

با ما همراه باشید …

انجام انواع پروژه های دانشجویی در سایت دانشجو کمک 

تیم طراحی و پشتیبانی دانشجو کمک براساس بازخوردها و نظراتی که از دانشجویان دریافت می کنند سعی کرده‌اند تا حد ممکن روش کار با سایت را راحت و ساده کنند و از طرفی هم تمام موارد امنیتی اطلاعات کاربران را مد نظر گرفته‌اند تا خیال افراد از هر لحاظ آسوده باشد. همچنین در بستر سایت دانشجو کمک امکان تعریف انواع پروژه های مختلف در همه رشته های دانشگاهی وجود دارد بطوریکه شما می توانید پروژه های خود را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت در بستری مطمئن به انجام برسانید.

ثبت نام در سایت دانشجو کمک به عنوان فریلنسر 

در قدم اول وارد سایت دانشجو کمک به نشانی www.DaneshjooKomak.ir شوید و روی قسمت من پروژه دارم کلیک ‌کنید.
 

راهنمای کارفرمایان 1

وارد صفحه ایجاد حساب کاربری می‌شوید و اطلاعات خود اعم از نام و نام خانوادگی، ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می‌کنید، سپس با مطالعه قوانین و مقررات سایت تیک مربوط به مطالعه قوانین را فعال کنید و پس از عبور از قسمت تاییدیه   (reCAPTCHA) دکمه ثبت نام را کلیک نمایید.

راهنمای کارفرمایان 2

بعد از ثبت نام در سایت ایمیلی برایتان ارسال می شود که باید آن را تایید کنید و پس از تایید ایمیلتان ثبت نام شما در سایت دانشجو کمک تکمیل می شود.

برای ورود به پنل کاربری پس از وارد کردن نشانی سایت روی دکمه ورود / ثبت نام کلیک کنید.

راهنمای کارفرمایان 3

در این صفحه با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور وارد پنل کاربری خود در سایت دانشجو کمک می شوید.

اطلاعات پنل کاربری شما از گوشه بالا سمت چپ سایت قابل مشاهده و ویرایش می باشد. پس از ثبت نام و ورود در سایت نیاز است تا به تکمیل پروفایل خود بپردازید برای این کار از گوشه سمت چپ روی آواتار کاربری خود کلیک کنید. سپس با کلیک روی ویرایش پروفایل می توانید به تکمیل کردن اطلاعات حساب کاربری حود بپردازید.

روند ثبت نام ، تکمیل اطلاعات حساب کاربری ، تعریف و ارسال پروژه های مختلف بصورت ویدئویی 

در فیلم آموزشی زیر تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل حساب کاربری و همچنین تعریف و ارسال پروژه به صورت کامل نمایش داده شده است. 

هم چنین می توانید با مراجعه به نشانی https://www.aparat.com/v/xELWO ویدئو آموزشی مربوطه را دانلود کنید.

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل در ثبت نام و ارسال پروژه ، می توانید به روش های زیر به حل مشکل خود بپردازید:

  • از طریق گفتگوی آنلاین با واحد پشتیبانی دانشجو کمک که در گوشه سمت راست صفحه اصلی سایت فعال می باشد.
  • از طریق ارسال سوال و مشکل خود به ایمیل با نشانی info@daneshjookomak.ir  

 پاینده و پیروز باشید …

نظر