قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
( برون سپاري پروژه ها – انجام پروژه و كسب درآمد )

شرایط و ضوابط استفاده از سایت دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir )

این توافقنامه آخرین بار در تاریخ ۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ اصلاح گردیده است.

در این قسمت، شرایطی که بر اساس آنها کاربران اجازه دارند از وب سایت، خدمات و سرویس های سایت دانشجو کمک (DaneshjooKomak.ir) استفاده نمایند قید گردیده شده است.

در این توافقنامه

«حساب کاربری» [۱] یعنی حسابی که هنگام ثبت نام در وبسایت ایجاد می نمایید.

«متخصص ، مجری ، فریلنسر» [۲] یعنی کاربری که بخش پروژه های پیشنهادی توسط کارفرما و یا کارآفرین را بررسی نموده و آنها را از طریق وبسایت شناسایی می نماید و پس از تایید توسط کارفرما و تایید توافقات انجام شده بین طرفین، شروع به انجام آن پروژه می نماید.

«پیشنهاد» [۳] یعنی رقابتی که صرفا توسط «متخصص ، مجری ، فریلنسر» شروع می گردد و بر مبنای آن کارفرما و یا کارآفرین می تواند متخصص مورد نیاز خود را انتخاب نماید.

«احکام پیشنهاد» [۴] یعنی اسنادی که در آن شرایطی که باید در پیشنهاد به کار گرفته شود قید شده است.

«تفویض پیشنهاد»[۵] در زمینه پیشنهاد یعنی توافقی میان کارفرما و مجری پیروز که بر اساس آن کارفرما مالکیت پیشنهاد برنده شده را به مجری واگذار می کند.

«فرآیند حل و فصل مجادلات» [۶] یعنی فرآیندی که کارفرما و مجری آن را مطابق بخش «خدمات حل و فصل مجادلات»[۷] دنبال می نمایند.

«داوطلب» [۸] یعنی کاربر واجد شرایطی که وارد رقابت و پیشنهاد شده است.

«حساب کاربری غیرفعال» [۹] یعنی حساب کاربری که کاربر آن به مدت طولانی وارد آن نشده است.

«حقوق مالکیت فکری» یعنی تمامی حقوق مالکیت فکری که در سرتاسر جهان وجود دارد و مشمول چنین حقوقی می باشند: (الف) حق امتیاز، حق کپی رایت، حق طرح بندی مدار (یا حقوق مشابه)، طرح های ثبت شده، علائم تجاری ثبت شده یا ثبت نشده و هر گونه حق محرمانه نگه داشتن اطلاعات خصوصی؛ (ب) هر گونه درخواست یا حق استفاده از ثبت هر گونه حق مورد اشاره در مورد (الف)، خواه این حقوق ثبت شده باشند یا نباشند یا بتوان آن را ثبت کرد و خواه تحت هر قانونی، در حقوق عرفی [۱۰] یا تساوی حقوق وجود داشته باشد.

«شغل های محلی» [۱۱] یعنی خدماتی که برای سازگارسازی مجری، متخصص و یا فریلنسر (که وظایفی دارد و باید انجام شوند) با کارفرما و کار آفرین ارایه می شوند که می بایست خدمات خود را بر مبنای موقعیت مجری ارایه نماید.

«پرداخت مرحله ای»[۱۲] یعنی مبلغی که کارفرما آن را از بابت خدماتی می پردازد که (مجری ، متخصص ، فریلنسر) بر اساس بخش «قرارداد کاربر»[۱۳] ارایه می کند و اطلاعات آن مطابق بخش «پرداختی های مرحله ای» [۱۴] قابل پرداخت خواهد بود.

«پروژه» یا «کار» [۱۵] یعنی کار پیشنهادی یا ارسال شده از جانب کارفرما از طریق وبسایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) . این کار ممکن است پروژه یا پیشنهاد ثبت شده توسط کارفرما، پروژه ارسال شده از جانب کارفرما، خدمات دریافت شده توسط کارفرما از جانب ( مجری ، متخصص ، فریلنسر ) و خدمات اعطایی توسط کارفرما به (مجری ، متخصص ، فریلنسر)

«کارفرما ، کار آفرین» [۱۶] یعنی کاربری که کار یا پروژه ای را بر روی سایت ارایه می نماید و بعد از تایید پیشنهاد توسط یک مجری ، متخصص و فریلنسر موظف به انجام کلیه تعهدات خود می باشد.

«خدمات کارفرما ، کارآفرین» [۱۷] یعنی کلیه خدمات و سرویس هایی که توسط کارفرما و یا کار آفرین انجام می گردد.

«کاربر»[۱۸]، «مشتری» یا «شما» [۱۹] یعنی فردی که از وبسایت دیدن یا استفاده می نماید.

«قرارداد کاربر» یعنی (۱) توافقنامه انجام شده بین کاربران این وب سایت یعنی بین کارفرما و مجری؛ (۲) منشور اخلاقی [۲۰] که در مدت زمان، در آن اصلاحات و بازنگری هایی صورت می گیرد؛ (۳) سایر مفاد قراردادی مورد پذیرش از جانب کارفرما و مجری که در وبسایت ارایه گردیده است، و با توافقنامه کاربر و منشور اخلاقی سازگاری دارد؛ و (۴) شرایط پروژه به همان صورتی که در وب سایت ارایه و پذیرفته شده است، و با توافقنامه کاربر و منشور اخلاقی سازگاری دارد.

«وبسایت» یعنی وبسایت هایی که توسط دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) اداره می شوند و در زمینه کار آنلاین و هر گونه خدمات، ابزارها یا کاربری های مربوطه ارایه سرویس می نمایند.

۱٫ نگاه کلی ( برون سپاري پروژه ها – انجام پروژه و كسب درآمد )

دسترسی و استفاده از سرویس های وبسایت کاریتو به این معناست که موافقت خود را با شرایط وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) اعلام نموده اید. لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار توافقنامه و هر گونه اطلاعات مندرج در سایت با درج شرایط بازنگری شده در وبسایت اصلاح خواهند شد.

وب سایت برون سپاري دانشجو کمک فضای آنلاینی است که کاربران در آن می توانند در تمامی کارهایی که به صورت آنلاین و بر روی بستر آنلاین امکان پذیر می باشند را در صورتیکه مغایرتی با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد و مطابق با سیاست های کلی اعمال شده توسط وب سایت برون سپاري دانشجو کمک می باشد را به انجام رسانند و این وبسایت بستری فراهم می سازد تا کاربران از طریق آن به صورت آنلاین با هم همکاری کرده، پروژه های مربوطه را تکمیل نمایند ، هزینه های آنها را پرداخت نمایند، پروژه هایی را با توافق همدیگر به انجام رسانند و از خدماتی که ارایه می شود بهره برداری کنند.

۲٫ قلمرو ( برون سپاري پروژه ها – انجام پروژه و كسب درآمد )

قبل از استفاده از سایت برون سپاري دانشجو کمک توصیه می شود کلیه توافقنامه های کاربری، سیاست های وبسایت و تمام اطلاعات مندرج در سایت را مطالعه نمائید.

لازم است کلیه شرایط موجود و درج شده در توافقنامه کاربران ، منشور اخلاقی و کلیه سیاست حریم خصوصی این سایت را مطالعه نموده و موافقت خود را با آنها اعلام نمایید. با پذیرفتن توافقنامه ، نشان می دهید که هر زمان از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) یا ابزارهای موجود برای تعامل با یکدیگر استفاده می کنید، توافقنامه کاربر قابل اجراست.

۳٫ چه کسانی شرایط استفاده از وب سایت برون سپاري پروژه دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) را دارا می باشند ؟

در صورت مصداق یافتن موارد زیر قادر به استفاده از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) نخواهید بود:

الف – از لحاظ حقوقی شرایط لازم جهت انجام قراردادهای کاری را نداشته باشید.

ب- سن شما کمتر از ۱۸ سال باشد .

ج- بر اساس قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از دریافت و انجام خدمات ممنوع باشید؛

د- به هر دلیلی امکان استفاده از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) برایتان به حالت تعلیق درآمده باشد.

مطابق قوانین ، دارنده حساب ، مسئول رویدادهای احتمالی است که ممکن است در حساب کاربری رخ دهد.

کاربران این امکان را دارند تا نام کسب‌وکار و یا نام شرکت خود را که به حساب کاربری‌شان مربوط می‌شود را به درستی و حقیقت ارایه دهند ، و مسئولیت هرگونه عدم صحت در ورود اطلاعات بر عهده کاربر می باشد و وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. توافقنامه کاربری قراردادی است با کاربر به عنوان فرد (نه کسب ‌و کار یا شرکت) و او به تنهایی مسئول تمام فعالیت‌هایی است که در مورد حساب کاربری‌اش رخ می دهد.

شایان ذکر است که در صورت آگاه شده این مجموعه از ثبت نام شرکت به عنوان شخص ، از ادامه فعالیت آن کاربر در سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۴٫ استفاده از وب سایت برون سپاري پروژه دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) :

هنگام استفاده از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک :

الف- به هیچ عنوان نباید محتوا یا مواردی را از گروه‌ها یا حوزه‌های نامناسب که خلاف عرف جامعه می باشد و با سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند در وب‌سایت‌ها و خدمات ما درج (پست) نمایید ؛

ب- به هیچ عنوان نباید قوانین، حقوق طرفین یا سیاست‌هایمان از جمله منشور اخلاقی را نقض نمایید؛

ج- به هیچ عنوان نباید از پرداخت هزینه های توافق شده بین طرفین ( کارفرما و مجری ) که در زمان قبول پیشنهاد با شرایط ذکر شده موافقت گردیده شده است امتناع و خودداری نمایید ، مگر آنکه مجری و یا کارفرما بعد از اعلام درخواست اختلاف به سایت و پس از بررسی مشکل توسط کارشناسان وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) دارای حق قانونی باشند.

د- مجری ، متخصص و کارفرما نباید از انجام پروژه ای که پیشنهاد داده اند و مورد تایید کارفرما قرار گرفته است و در نهایت مورد توافق طرفین قرار گرفته است امتناع نمایند، مگر آنکه مجری ، متخصص و فریلنسر از رعایت شرایط مورد توافق خودداری نماید و یا کارفرما شرایط انجام پروژه را بعد از تایید نهایی ، و بدون توافق مجدد با مجری به هر نحوی تغییر دهد که این قطع همکاری بین طرفین حتما از طریق قسمت اعلام اختلاف از قسمت محیط کاربری به اطلاع وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( www.DaneshjooKomak.ir ) رسانیده شود.

ه- طرفین و کاربران سایت به هیچ عنوان ، هرگونه دخل و تصرف در ساختارهای هزینه‌ای، فرآیند تنظیم صورت حساب یا روند پرداخت و دریافت و به عبارت کلی هرگونه عملیات مالی در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) را بدون هماهنگی با وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) انجام ندهند.

و- به هیچ عنوان نباید محتوا و مطالب اشتباه، نادرست، گمراه‌کننده، توهین‌آمیز یا اهانت‌بار (از جمله اطلاعات شخصی) را در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) درج (پست) نمایید؛

ز- از انجام هرگونه عملیاتی که منجر به تبلیغات در هر موضوعی گردد جلوگیری می گردد.

ح- از انجام هرگونه حرکت های غیر اخلاقی در سایت خود داری نمایید.

ط- به هیچ عنوان نباید حساب کاربری خود در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) را به شخص دیگری انتقال دهید.

ی- به هیچ عنوان نباید مطالب اسپم (Spam) ناخواسته، یا ایمیل های انبوه، ایمیل های تبلیغاتی و یا طرح شرکت های هرمی را در سایت درج نمایید.

ک- باید از انتشار هر گونه ویروس و نرم افزارهای مشابه که ممکن است به وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) یا به منافع و دارایی‌هایی کاربران این سایت (اعم از حقوق مالکیت فکری‌، حریم خصوصی ، حقوق مادی و یا حقوق معنوی) زیان وارد می نماید خودداری کنید.

ل- به هیچ عنوان نباید، فهرست کاربران ثبت شده در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) را برای نمایش در سایت های دیگر و یا هرگونه استفاده دیگر دانلود کرده و نگه دارید.

م- به هیچ عنوان نباید هیچ بخشی از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) را بدون اجازه کتبی از قبل ، در وب‌سایتی دیگر استفاده نمایید ، انعکاس دهید یا در آن دخل و تصرف به وجود آورید.

ن- باید از تغییر، تبدیل، سازگارسازی، ویرایش، تفکیک، جداسازی یا مهندسی معکوس برنامه‌های نرم‌افزاری که در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) استفاده می‌شوند خودداری نمایید؛

س- به هیچ عنوان نباید حقوق یا محتواهای وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) یا حقوق کپی‌رایت و نام تجاری وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) را کپی کنید، تغییر دهید یا در آن دخل و تصرف به وجود آورید.

ع- به هیچ عنوان نباید اطلاعات سایر کاربران (مشتمل بر آدرس ایمیل و یا هرگونه اطلاعات دیگر) را از روی سایت استخراج نمایید و هرگونه استفاده تجاری و یا غیر تجاری از آن ها نمایید.

ف- تمامی کاربران استفاده کننده از وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) موظفند به تمامی حقوق مالکیت فکری و حقوق تجارت الکترونیک احترام بگذارند و رعایت کنند.

پ- توصیه میکنیم به هیچ عنوان گفتگوی خود را به خارج از سایت انتقال ندهید .در صورت بروز اختلاف دانشجو کمک هیچ گونه مسئولیتی را در قبال بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد پذیرفت و در صورت بروز اختلاف کمکی نمیتواند بکند.

ت- حتما پرداخت های خود مطابق با توافقات انجام شده را از طریق بستر سایت دانشجو کمک انجام دهید و به هیچ عنوان خارج از سایت پرداختی نداشته باشید ، در غیر این صورت سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

نکته۱ : سایت دانشجو کمک این حق را دارد که هر زمان لازم بود و صلاح دانست بخشی از پروژه یا کل پروژه و محتویات آن را پاک یا از دسترس خارج نماید .لذا حتما از فایلها و اقدامات پروژه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و فایلهای پروژه را برای خود در جایی دیگر ذخیره نمایید .

نکته۲ : لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، از تاریخ نشر یا به روزآوری آن، از همان لحظه انتشار، قابل اجرا است و جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

۵٫ نقض حقوق مالکیت فکری

سیاست کلی وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir )حمایت کامل از حقوق مالکیت فکری می باشد، بنابراین خواهشمندیم از جدیدترین نسخه های حقوق مالکیت فکری آگاهی کامل پیدا نمایید. لذا هرگونه موردی که در ارتباط با نقض حقوق مالکیت فکری باشد امکان پیگیری از مجاری قانونی را خواهد داشت. «سیاست نقض قوانین کپی‌رایت» [۲۱] هم با این هدف طراحی شده است که اطلاعیه‌هایی که در ارتباط با نقض این حقوق به اطلاع ما می رسند تا جای ممکن ساده و گویا شوند و در نهایت باعث گردند تا از تعداد موارد کلاهبرداری یا هرگونه موارد سایبری جلوگیری به عمل آید. اگر در هر زمانی هر کدام از کاربران استفاده کننده از وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) تصور نمایند که حقوق مالکیت فکری آنها نقض گردیده است، می توانند مورد درخواستی خود را از طریق این لینک در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) به اطلاع کارشناسان ما برسانید تا در اولین زمان مورد بررسی قرار گیرد.

۶٫ کارمزد و خدمات

برای برخی از خدمات مشخص از جمله معرفی برای انجام پروژه، ارتقا نوع عضویت کاربران کارمزد دریافت خواهد شد. وقتی از خدمات و سرویس هایی از سایت برون سپاري کاریتو استفاده می نمایید که دارای کارمزد می باشند، می‌توانید با تغییر نوع سرویس درخواستی خود از امکانات و ویژگی های رایگان سایت استفاده نمایید. لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار در این سیاست های کاری تغییراتی ایجاد می گردد و با اطلاع رسانی آن در وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) شما را مطلع می گردانیم. ممکن است کارمزد خدمات مربوط به رویدادهای تبلیغاتی (مثل تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای عضویت‌ها) یا خدمات جدید موقتا تغییر نمایند.

۷٫ وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) به عنوان شخص ثالث در انجام تراکنش های مالی و حقوقی [۲۲]

شما به عنوان یک کاربر وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) تایید می نمایید و موافقت خود را با این مساله اعلام می‌دارید که وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) به عنوان شخص ثالث دارای این حق و حقوق می باشد که از جانب طرفین انجام پروژه، امکان برداشت، دریافت و پرداخت و واریز هزینه های توافق شده بر اساس قرار داد در زمان انجام پروژه ، از حساب کاربری طرفین را دارا می باشد (کلیه تراکنش های مالی مربوطه). لازم به ذکر است وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) به هیچ عنوان مسئول زیان، صدمات یا دیون ناشی از غفلت کاربران در زمان توافق کلی انجام پروژه نمی باشد و طرفین انجام پروژه (کارفرما ، مجری) و تمامی کاربران وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) می توانند با اعلام اختلاف و در خواست بررسی از سایت در قسمت محیط کاربری خود موضوع را بررسی نماید ، ولی هیچ گونه مشکل حقوقی بین طرفین شامل حال وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) نمی‌باشد.

۸٫ تبلیغات وب سایت برون سپاري دانشجو کمک [۲۳] ( DaneshjooKomak.ir )

شما این اجازه را به وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) می دهید که از نام شرکت یا کسب‌وکار، لوگو، تصاویر یا سایر رسانه‌ها و معرفی پروژه های ویژه و همچنین معرفی متخصصان ، مجریان و فریلنسرهای ویژه و یا به طور کلی هرگونه تبلیغات همسو با سیاست های وب سایت دانشجو کمک را به عنوان بخشی از خدمات ارایه شده توسط وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) استفاده نماید و همچنین از سایر ابزارهای بازاریابی مربوط به این وب سایت برای کسب درآمد تبلیغاتی استفاده نماید.

۹٫ محتوا

شما مورد تایید و توافق قرار می دهید که وقتی محتوا و مطالب مربوطه را به وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) ارایه می نمایید ، موارد ذیل قابل بررسی می باشند :

الف – تمامی موارد اعلام شده می بایست با شئونات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشند.

ب- وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالبی که حق کپی رایت را رعایت نکرده اند ندارد و تمامی موارد و مشکلات حقوقی مرتبط بر عهده ارسال کننده می باشد.

ج- تمامی مطالب ارسال شده به وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) مستلزم تایید مدیریتی می باشد. از این رو ممکن است بنابر صلاحدید، سایت دانشجو کمک مطالب ارسال شده را تایید، رد و یا ویرایش نماید.

د- تمامی موارد ارسال شده باید حقوق مالکیت فکری را بر اساس آخرین ویرایش های اعلام شده رعایت نمایند.

ه- تمامی موارد ارسال شده می بایست با حقوق تجارت الکترونیک و تمامی حقوق های مرتبط همخوانی کامل را داشته باشند.

کاربران وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) تایید و تضمین می نمایند که:

۱٫ حقوق کپی رایت، حق امتیازها، علائم تجاری، اطلاعات محرمانه تجاری و سایر حقوق مالکیت فکری یا حقوق مالکانه یا حق تبلیغ یا حریم خصوصی افراد را نقض نمی‌نمایند.

۲٫ هیچ قانون یا مقرراتی که بر اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قانونی می باشند را نقض نخواهند کرد.

۳٫ هیچ گونه مطالبی که منجر به اقدامات توهین‌آمیز و افترا آمیز گردد نخواهید داشت.

۴٫ از نشر مطالب موهن یا مربوط به سواستفاده‌های جنسی و موارد مرتبط ، به صورت کامل خودداری خواهید نمود

۵٫ مطالب ارسالی حاوی اطلاعاتی مربوط به طراحی، توسعه، ساخت یا تولید موشک یا تسلیحات هسته‌ای، شیمیایی یا بیولوژیکی نباشد.

۶٫ به هیچ عنوان مطالبی در ارتباط با فعالیت‌های تروریستی انتشار نخواهید داد.

۷٫ به هیچ عنوان اطلاعات ناقص و نادرست در مورد کاربر یا افراد دیگر ارایه نخواهید کرد.

۸٫ اطلاعات هیچ گونه ویروس یا سایر مشکلات متداول مربوط به برنامه‌ریزی کامپیوتر را نداشته باشند و صدمه یا اختلالی ایجاد نکنند، به صورت مخفیانه سبب سلب مالکیت سیستم‌ها، داده‌ها یا اطلاعات شخصی نشوند.

۹٫ کاربران سایت دانشجو کمک، موافقت و رضایت خود مبنی بر دریافت اعلانات و پیامهای سایت از طریق ارسال پیامک و ایمیل اعلام میدارند.

با توجه به این توافق اعلام می دارید که در صورت عدم رعایت مفاد ذکر شده و هرگونه مواردی که مطابق با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد، وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) این اجازه را دارد تا اطلاعات شخصی‌تان را به نهادهای مربوطه به ویژه پلیس فضای تبادل اطلاعات (پلیس فتا) انتقال دهد. در صورت تمایل به لغو این رضایت نامه و بنابر تایید و موافقت خود تان، قادر به ایجاد امکان دسترسی به وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) و سرویس های ارایه شده توسط آن را نخواهیم بود و می‌توانیم حساب کاربری‌تان را مسدود نماییم.

لازم به توضیح است که به این اطلاعات نباید به هیچ عنوان به شکل پند و اندرز نگریسته شود. توصیه می‌شود به اطلاعات ارایه شده در وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) در قالب جایگزینی برای توصیه‌های حرفه‌ای نگریسته نشود. اگر سوال خاصی در ارتباط با هر موضوعی برایتان مطرح می‌شود، لازم است با مشاور حرفه‌ایتان مشورت نمایید.

لازم به ذکر است وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) تنها در قالب مدخل ورودی اطلاعات ایفای نقش می نماید و از این منظر هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و مطالب ارایه شده توسط طرف‌های ثالث در وبسایت ندارد (خواه این اطلاعات تحت قوانین کپی‌رایت یا سایر قوانین مرتبط با مالکیت فکری ارایه شده باشند و یا غیر از آن)

وب‌سایت حاوی لینک‌هایی به وب‌سایت‌های طرف‌های ثالث دیگری نیز می‌باشد. ما کنترلی بر وب‌سایت‌هایی که به آنها لینک زده می شود نداریم. محتوا، محصولات، خدمات، اقدامات، سیاست‌ها یا عملکرد وبسایت‌هایی که به آنها لینک می‌شویم را تایید نمی‌کنیم. ریسک استفاده از مطالب و محتوای طرف‌های ثالث و وب‌سایت‌ها، متوجه کاربران خواهد بود.

۱۰٫ روابط کاربر و وب سایت برون سپاري دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir )

سایت طرف حساب در توافقات، قراردادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و فریلنسر نیست. سایت ما هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. سایت ما مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه فریلنسر یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. سایت ما مسئول رفتار فریلنسرها نیست و فریلنسرها کارمندان ما نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و فریلنسر خواهد بود. سایت هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار فریلنسرها قرار نخواهد داد. کارفرما و فریلنسر می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر سایت ما به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.

هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و سایت ما تبدیل نخواهد کرد.

قوانین پرداخت درسایت برونسپاری دانشجو کمک

نحوه پرداخت در سایت:

۱- عملیات های مالی
پس از تایید پیشنهاد فریلنسر توسط کارفرما و انجام توافقات کامل به منظور انجام پروژه ، کارفرما می تواند پرداخت های مالی خود را در چندین مرحله به مجری ( فریلنسر ) پس از هر مرحله کاری به انجام رساند .لازم به ذکر است این نوع پرداخت می باید به توافق طرفین پروژه رسیده باشد . در ابتدا کارفرما حساب مالی خود را بر اساس مبلغ مورد توافق شارژ می نماید و مجری ( فریلنسر ) بعد از هر مرحله انجام کار و تایید کارفرما درخواست آزاد سازی وجه مالی مورد توافق را از کارفرما می نماید .این مبلغ پس از تایید کارفرما از حساب کارفرما خارج و به حساب مجری افزوده می شود.

لازم به ذکر است پس از درخواست آزاد سازی وجه از جانب فریلنسر ، مبلغ درخواست شده تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری ، در صورت عدم اعلام اختلاف از جانب کارفرما به حساب اعلام شده واریز می گردد.

ما تایید می نماییم که:
الف- ما بانک یا موسسه مالی مجوزدار نیستیم و هیچ خدمات بانکی یا خدمات مالی به شما ارایه نمی نماییم.

ب- وجوه دریافت و پرداخت شده تنها در صورتیکه از مجاری استاندارد وب سایتدانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) انجام شده باشند مورد قبول می باشند و هرگونه پرداخت و دریافت از مجاری دیگر از جمله کارت به کارت ، پرداخت فیش بانکی و … مورد تایید وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) نمی باشد.

ج- از انجام هرگونه فعالیت های هرمی به طور جدی خودداری نمایید.

۲- محدودیت‌ها و جلوگیری از تقلب
الف- اگر منبع وجوه مالی مشکوک به کلاه‌برداری باشد و یا هرگونه تخلفی در زمینه قوانین مرتبط با پولشویی انجام پذیرفته باشد ، امکان مسدود شدن حساب از جانب وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) امکان پذیر خواهد بود.

ب- در صورتیکه مشخص گردد پرداخت های انجام شده توسط تراکنش تقلبی از حساب فرد دیگری دریافت شده است (مثلا پرداخت مبلغ اصلی با استفاده از کارت اعتباری مسروقه انجام شده باشد) ، حساب مذکور مسدود می گردد و مورد اشاره شده به اطلاع پلیس فضای تبادل اطلاعات ( پلیس فتا ) رسانده خواهد گردید.

بنا بر سیاست های سایت، بستن حساب کاربری بر اساس مواردی به شرح ذیل امکان پذیر است :

مشخص گردد به دلیل مسایل امنیتی ریسک بالایی حساب کاربری کاربران را تهدید می نماید. ( مانند هک شدن و یا سو استفاده از حساب کاربری )
مشخص گردد شخص دیگری به غیر از خود شما از حساب کاربری استفاده می نماید.
بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مجبور به بستن حساب گردیم.

۳- بازپرداختی‌ها
هر زمانی که بخواهید می‌توانید خواهان استرداد وجوهی گردید که حساب کاربری خود را شارژ نموده اید، به جز در مواردی که مبلغ موجود در حساب کاربری مربوط به یک پروژه در حال انجام و یا تکمیل شده می باشد و یا مربوط به هزینه های پرداختی مربوط به وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) می باشد.

اگر مبلغی که کاربر برای استرداد آن درخواست کرده است :

در صورتیکه مربوط به پروژه ای باشد که دارای اختلاف است ، مبلغ بعد از رفع اختلاف و عدم بدهی کاربر به سایت و یا کاربران دیگر سایت عودت خواهد شد.(به کارمزد و هزینه‌ها مربوط شود.)
اگر با فرآیند استرداد موافقت شود، کاربر می‌تواند وجوه مورد نظر خود را از طریق روش‌های پرداختی دریافت کند و بنا بر سیاست وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) می تواند روش های پرداخت متفاوت از طریق کارت و یا حساب بانکی باشد، لازم به ذکر است به دلیل مسائل امنیتی شماره کارت و یا شماره شبای مربوط به حساب با نام اعلام شده در سایت مطابقت داشته باشد ، در غیر این صورت تا زمان اصلاح اطلاعات ،وب سایت دانشجو کمک هیچگونه تعهدی مبنی بر واریز مبالغ درخواست شده به حساب نخواهند داشت.

با استفاده از قسمت کیف پول من یا داشبرد در پنل کاربری ، تمامی مراحل دریافت و یا پرداخت پول امکان پذیر می باشد ، همچنین می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا از صفحه تماس با ما درخواست های خود را به ما اعلام کنید .

۴- درخواست پرداخت پول پروژه های انجام شده مجری از جانب سایت دانشجو کمک ( بازپس‌گیری )
به خاطر جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در این کار درخواست مورد نظر ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری انجام خواهد گردید، ضمناً زمان شروع انجام این عملیات بعد از تایید نهایی کارفرما و یا کارآفرین از طریق اعلام رضایت از انجام پروژه در سایت می باشد.

لذا در این مورد امکان دارد همکاران ما به دلیل افزایش موارد امنیتی، شرایطی را با هدف سرویس دهی بهتر در نظر قرار دهند.

۵- برداشت وجه از حساب طرفین در سايت برون سپاري پروژه دانشجو کمک
در صورت عدم رضایت کارفرما و یا مجری از روند انجام و یا مراحل پرداخت هزینه ها با توجه به قرارداد و توافق انجام شده برای انجام پروژه، در صورتیکه بعد از اعلام اختلاف از جانب طرفین، هر کدام از کاربران شرایطی مطابق با شرایط قرارداد توافق شده نداشته باشند، وب سایت دانشجو کمک ( DaneshjooKomak.ir ) اختیار کامل دارد تا جهت رعایت حقوق طرفین با توجه به توافق و فعالیت های انجام شده، مبلغ مورد نظر را از حساب هر کدام از طرفین انجام پروژه ( کارفرما یا مجری ) برداشت نماید و بر اساس توافق انجام شده عمل نماید.

۶- قانون تجارت الکترونیک
کلیه موارد ، شرایط و ضوابط این سایت با قانون تجارت الکترونیک ایران مطابقت خواهد داشت و در صورت هرگونه مشکلی بر اساس آن اقدام خواهد گردید.

 

با احترام … تیم دانشجو کمک

coming soon